- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
DYM JAK Z FABRYKI - OSP Świerzawa
DYM JAK Z FABRYKI
- Mateusz Ratajczak
|
|
3 czerwca br. po godzinie 13.00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy kominowej w miejscowości Nowy Kościół. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono, że pali się sadza w kominie. Z powodu braku dostępu do komina na miejsce zdarzenie zadysponowano samochód drabinę z PSP w Złotoryi. Przy pomocy piasku oraz proszku gaśniczego komin ugaszono. Na czas prowadzenia działań droga całkowicie była zamknięta. Bardzo gęsty dym uniemożliwiał poruszanie się po jezdni. Następnie ruch drogowy został udostępniony tylko wahadłowo. Na tym działania zakończono.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego
W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)
CzytajPożar lasku
Pożar lasu Dziś o godz.12.30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)
CzytajZebranie sprawozdawczo-wyborcze
🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)
CzytajZebranie sprawozdawczo-wyborcze
🚒🧑🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)
CzytajOSP Świerzawa otrzymała dofinansowanie na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego
Ochotnicza Straż Pożarna w Świerzawie znalazła się w(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa

























