75 713 53 38

DYM JAK Z FABRYKI - OSP Świerzawa

DYM JAK Z FABRYKI - OSP Swieriawa

DYM JAK Z FABRYKI

  • Mateusz Ratajczak

3 czerwca br. po godzinie 13.00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy kominowej w miejscowości Nowy Kościół. Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono, że pali się sadza w kominie. Z powodu braku dostępu do komina na miejsce zdarzenie zadysponowano samochód drabinę z PSP w Złotoryi. Przy pomocy piasku oraz proszku gaśniczego komin ugaszono. Na czas prowadzenia działań droga całkowicie była zamknięta. Bardzo gęsty dym uniemożliwiał poruszanie się po jezdni. Następnie ruch drogowy został udostępniony tylko wahadłowo. Na tym działania zakończono.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)

🚨 Alarm! Pożar budynku(...)

Pożar lasu  Dziś o godz.12.30  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)

🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)

🚒🧑‍🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa