- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
DRUGI EGZAMIN W KOMORZE DYMOWEJ - OSP Świerzawa
DRUGI EGZAMIN W KOMORZE DYMOWEJ
- Mateusz Ratajczak
|
|
15 czerwca br. odbył się już drugi, ostatni egzamin w tym roku w komorze dymowej w Komendzie Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu. W egzaminie uczestniczyli strażacy z OSP Podgórki i OSP Stara Kraśnica. Rowerek, bieżnia i marsz do komory. Kilka zakrętów, zapór, drzwiczek i na końcu ubłagane wyjście. Dobrze, że to tylko ćwiczenia. Więcej potu na ćwiczeniach niż krwi w boju. Egzamin został zaliczony pozytywnie.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
<![CDATA[Plebiscyt "STRAŻAK ROKU"]]>
Serdecznie zachęcamy wszystkich do oddania głosu w plebiscycie "STRAŻAK ROKU"(...)
CzytajEgzamin praktyczny nowych strażaków
Dnia 24.02.2018r. w miejscowości Wałbrzych odbyła się kolejna część praktyczna(...)
CzytajWielki egzamin dla dwójki ubiegających się o status ratownika
Już za tydzień, w miejscowości Wałbrzych odbędzie się egzamin praktyczny(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa





















![<![CDATA[Plebiscyt "STRAŻAK ROKU"]]> - OSP Swieriawa](/upload/blog/58444113_2192226680832660_7607053376672497664_o.jpg)








