75 713 53 38

DRUGI EGZAMIN W KOMORZE DYMOWEJ - OSP Świerzawa

DRUGI EGZAMIN W KOMORZE DYMOWEJ - OSP Swieriawa

DRUGI EGZAMIN W KOMORZE DYMOWEJ

  • Mateusz Ratajczak

15 czerwca br. odbył się już drugi, ostatni egzamin w tym roku w komorze dymowej w Komendzie Wojewódzkiej PSP we Wrocławiu. W egzaminie uczestniczyli strażacy z OSP Podgórki i OSP Stara Kraśnica. Rowerek, bieżnia i marsz do komory. Kilka zakrętów, zapór, drzwiczek i na końcu ubłagane wyjście. Dobrze, że to tylko ćwiczenia. Więcej potu na ćwiczeniach niż krwi w boju. Egzamin został zaliczony pozytywnie.

 

 

 
OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Serdecznie zachęcamy wszystkich do oddania głosu w plebiscycie "STRAŻAK ROKU"(...)

Dnia 24.02.2018r. w miejscowości Wałbrzych odbyła się kolejna część praktyczna(...)

Już za tydzień, w miejscowości Wałbrzych odbędzie się egzamin praktyczny(...)

Poniżej przedstawiamy(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa