Dofinansowanie do zakupu nowego samochodu ratowniczo gaśniczego - OSP Świerzawa

Dofinansowanie do zakupu nowego samochodu ratowniczo gaśniczego

• Mateusz Ratajczak

W związku z planowanym zadaniem zakupu nowego pojazdu ratowniczo gaśniczego, przedstawiamy informację dotyczącą podziału kosztów zakupu:

Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Dnia 17.06.2024r. nasza jednostka, już tradycyjnie, wspierała zabawę z okazji(...)

27.04.2024r. - Pożar lasu w miejscowości Podgórki.<br>28.04.2024r. - Pożar lasu(...)

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.