Czołówka w Nowym Kościele - OSP Świerzawa

Czołówka w Nowym Kościele  - OSP Świerzawa

Czołówka w Nowym Kościele

• Mateusz Kwieciński

Dnia 02.03.2023r. o godzinie 20:10 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Nowy Kościół, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach.

W tym zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana.

SIS na miejscu zdarzenia:

• OSP Świerzawa

• OSP Sokołowiec

• JRG Złotoryja

• Policja

• Zespół Ratownictwa Medycznego

Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP(...)

19.03.2024 zostaliśmy poproszeni o wizytę w Klubie seniora ,aby przypomnieć(...)

Dn.19.03.2024 o godz.6.24 zostaliśmy zadysponowani na drogę Wojewódzką w miejscowości(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.