- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
3 PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa
3 PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW
- Mateusz Ratajczak
|
|
Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Złotoryi informuje, że w dniu 3 maja 2014 r. w Wojcieszowie odbędzie się 3 Pielgrzymka Ochotniczych Straży Pożarnych do Matki Bożej Wojcieszowskiej Z tej okazji na dzień 3 maja 2014 r. godzinę 12.00 w Kościele Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wojcieszowie zaplanowano Mszę Św. w intencji strażaków. Serdecznie zapraszamy.
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa












