Dachowanie i poszukiwania

Dnia 12.12.2020r. o godzinie 21:28, zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w wyniku którego dachował pojazd osobowy.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia, podjęliśmy działania:

  • Zabezpieczenie miejsca zdarzenia
  • Oświetlenie miejsca zdarzenia za pomocą masztu oświetleniowego
  • Przeszukanie okolicznego pola, wejścia do lasu oraz rzeki. Mając na celu odnalezienie kierowcy oraz pasażera którzy wg policji, mieli oddalić się z miejsca zdarzenia, jeszcze przed przybyciem służb.

W trakcie działań, do poszukiwań włączyły się także okoliczne jednostki OSP oraz PSP Złotoryja. Decyzją policji, po odnalezieniu się jednej z osób podróżujących pojazdem osobowym marki Mercedes, poszukiwania nie przeniosły się na większą skalę a wszystkie jednostki straży pożarnej zakończyły swoje działania.

W działaniach udział brali:

  • Policja
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.