Pomagamy mieszkańcom

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem COVID-19 z myślą o naszych mieszkańcach, w dniu dzisiejszym został zainstalowany dozownik z płynem do dezynfekcji rąk, który jest ogólnodostępny na Świerzawskim rynku. Pomysł ten został zrealizowany przez naszych strażaków.

Zachęcamy również do używania rękawiczek ochronnych. W ten sposób nie tylko chronimy siebie, ale również innych. Przestrzeganie higieny jest nadal najlepszym sposobem zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Zostań w domu! Nie narażaj siebie i innych! Opuszczaj miejsce zamieszkania tylko wtedy, gdy jest to konieczne! Chroń siebie i bliskich!

#zostańwdomu

One thought on “Pomagamy mieszkańcom

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.