Pożar w pustostanie

Dnia 18.02.2020r. o godzinie 7:49 zostaliśmy zadysponowani do pożaru jednego ze świerzawskich pustostanów. Po dojeździe na miejsce, potwierdzono iż w budynku panuje zadymienie a wewnątrz prawdopodobnie przebywa osoba poszkodowana.

Po wejściu do środka, znaleziono jedną osobę która była pod wpływem alkoholu, spała ona na jednym z łóżek wewnątrz budynku objętego zadymieniem. Po dalszym rozpoznaniu, stwierdzono iż pożarem objęty jest fragment wewnątrz podłogi, którą z kolei należało zdemontować.

W całym zdarzeniu, nikt nie wymagał dalszej hospitalizacji, osoba znaleziona wewnątrz odmówiła transportu do szpitala celem hospitalizacji, w związku z czym została ona przekazana przybyłej na miejsce policji.

Udział w działaniach brali:

  • OSP Świerzawa
  • OSP Sokołowiec
  • PSP Złotoryja
  • Patrol Policji

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.