Pożar w Urzędzie Gminy

Dnia 12.02.2020r. o godzinie 19:00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru Urzędu Gminy w miejscowości Zagrodno. Po dotarciu na miejsce naszego zastępu, pożar został już zlokalizowany i trwało dogaszanie. Spaleniu uległy elementy docieplenia poddasza oraz część konstrukcji dachu. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej pożar udało się szybko opanować. Pomieszczenie w którym wybuchł pożar zostało dokładnie sprawdzone kamerą termowizyjną. W budynku nie było osób poszkodowanych. Nasze działania trwały niespełna 2 godziny.

SIŚ na miejscu zdarzenia:

  • OSP Zagrodno (2 zastępy)
  • PSP Złotoryja (3 zastępy)
  • OSP Olszanica
  • OSP Sokołowiec
  • OSP Prusice (2 zastępy)
  • OSP Świerzawa
  • OSP Pielgrzymka (2 zastępy)
  • Policja
  • Pogotowie Energetyczne


Zdjęcia Złotoryja 112, OSP Zagrodno, OSP Olszanica

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.