O włos od tragedii

Dnia 23.01.2020r. o godzinie 14:21 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Sokołowiec, gdzie wg zgłoszenia telefonicznego, miał miejsce pożar stodoły.

W trakcie dojazdu, miejscowa jednostka przekazała informacje iż samozapłonowi uległo jedno z urządzeń elektrycznych znajdujących się wewnątrz budynku gospodarczego, w związku z czym ogień przeniósł się pod wierzchnią warstwę podłogi. W związku z tym, w trakcie naszego przybycia na miejsce przystąpiono do częściowej rozbiórki aby dogasić występujące zarzewia ognia które zostały odnalezione m.in. dzięki kamerom termowizyjnym.

W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych a działania zakończone zostały po blisko 1h.

Na miejscu zdarzenia obecni byli:

  • OSP Sokołowiec
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.