Dołącz do nas

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od 24 stycznia do 1 marca 2O2O r. organizuje Szkolenie podstawowe strazaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.

Zgodnie z nowymi ,,Zasadami Organizacji Szkoleń Członków Ochotniczych Straży Pożarnych Biorących Bezpośredni Udział w Działaniach Ratowniczych” w ramach przedmiotowego szkolenia realizowana będzie tematyka:

• podstawowych czynności z zakresy ratownictwa technicznego,
  • podstawowych czynności z zakresu działań przeciwpowodziowych
  • zasad pracy w radiowej sieci UKF Państwowej Straży Pożarnej
  • wydawanie poleceń i sygnałów uczestnikom ruchu lub innym osobom znajdującym się na drodze.

Dodatkowe informacje:

a) zgłoszenia osób chętnych na szkolenie należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 stycznia 2020 r.
b) rozpoczęcie szkolenia w dniu 24 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w budynku Komendy Powiatowej PSP w Złotoryi,
d) warunki przyjęcia na szkolenie:

• ukończone 18 lat i nie przekroczone 65 lat
  • karta skierowania na szkolenie zgodnie z załączonym wzorem
  • na szkoleniu obowiązuje umundurowanie bojowe (wraz z wyposażeniem osobistym)

Zgłoszenia zgodnie z załączonym wzorem wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać na adres:

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi
ul. Legnicka 49
59-500 Złotoryja

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze ostateczna lista osób przyjętych na szkolenie zostanie podana po weryfikacji dostarczonych dokumentów przez kandydatów. W przypadku pytań prosimy o kontakt z mł. kpt. Zbigniew Siuta
tel. 0768783397 wew.15