#korytarzzycia

Ostatnimi czasy możemy spotkać się z przeróżnymi kampaniami społecznymi, prowadzonymi głównie przez wszelakie służby ratownicze próbujące zwiększyć pewną świadomość w społeczeństwie. Niestety, niejednokrotnie udając się na wiele zdarzeń, zauważamy że mimo to nasza mentalność pozostawia wiele do życzenia. Hasło #korytarzzycia powinno nam powiedzieć wystarczająco dużo, jednak postanowiliśmy dorzucić poniżej materiały wideo na które warto poświęcić chwilę, przemyśleć i zastanowić się nad swoim postępowaniem.

Gdy będzie potrzeba pamiętaj… kilka sekund dłużej dla wszystkich to kilka minut więcej dla tych którzy na prawdę tego potrzebują…

[fvplayer id=”3″]

[fvplayer id=”4″]

[fvplayer id=”5″]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.