Autem w słup

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dzisiaj, tj. 15.09.2019r. o godzinie 1:57 zostaliśmy zadysponowani do kolizji z udziałem samochodu osobowego w miejscowości Podgórki, który uderzył w przydrożny słup. Po dojeździe na miejsce potwierdzono zagrożenie, teren działań został zabezpieczony, akumulator w pojeździe odłączono a sama osoba poszkodowana nie potrzebowała pomocy przedmedycznej. Na miejsce działań zostało również zadysponowane Pogotowie Energetyczne z racji jego znacznych uszkodzeń które wpłynęły na zagrożenie w postaci przewrócenia się. Nasze działania trwały niespełna 2 godziny.

SIŚ na miejscu zdarzenia:

  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja
  • Policja
  • Pogotowie Energetyczne
icon-car.pngFullscreen-Logo
Kolizja - 15.09.2019r.

ładowanie mapy - proszę czekać...

Kolizja - 15.09.2019r. 50.957062, 15.833380

Dodaj komentarz