Wypadek samochodowy

W dniu dzisiejszym (tj. 5.09.2019r.) zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Rząśnik, gdzie miał miejsce wypadek samochodowy w którym (wg zgłoszenia) poszkodowanych zostało wiele osób oraz kilka z nich jest w ciężkim stanie.

[fvplayer id=”2″]

Po dojeździe na miejsce potwierdzono zagrożenie, przy czym w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby z czego dwie wymagały dalszej hospitalizacji. Zabezpieczono pojazd, udzielono KPP dla osób poszkodowanych wraz z będącym już na miejscu OSP Sokołowiec oraz przekazano ich pod opiekę przybyłym na miejsce ZRM.

Wspomniane powyżej dwie osoby trafiły do pobliskiego szpitala, celem dalszej hospitalizacji.

Na miejscu poza ZRM obecne były SiŚ z powiatu Złotoryjskiego, Jeleniogórskiego, 4 patrole policji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.