Wypadek samochodowy

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

W dniu dzisiejszym (tj. 5.09.2019r.) zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Rząśnik, gdzie miał miejsce wypadek samochodowy w którym (wg zgłoszenia) poszkodowanych zostało wiele osób oraz kilka z nich jest w ciężkim stanie.

video

Po dojeździe na miejsce potwierdzono zagrożenie, przy czym w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby z czego dwie wymagały dalszej hospitalizacji. Zabezpieczono pojazd, udzielono KPP dla osób poszkodowanych wraz z będącym już na miejscu OSP Sokołowiec oraz przekazano ich pod opiekę przybyłym na miejsce ZRM.

Wspomniane powyżej dwie osoby trafiły do pobliskiego szpitala, celem dalszej hospitalizacji.

Na miejscu poza ZRM obecne były SiŚ z powiatu Złotoryjskiego, Jeleniogórskiego, 4 patrole policji.

Dodaj komentarz