Wypadek śmiertelny

W dniu dzisiejszym w miejscowości Podgórki (kol. Radzyń) miał miejsce wypadek motocyklowy. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł jeden poszkodowany który kierował motocyklem.

Do chwili obecnej droga woj. nr 365 wyłączona z ruchu.

EDYCJA
Droga została odblokowana około godziny 22:30.

2 thoughts on “Wypadek śmiertelny

    1. To prawda, wkradła się literówka za którą przepraszam. Związane to było z tym że sam wpis był szykowany na urządzeniu mobilnym (telefon) co znacząco utrudnia pisownię przez autokorektę której nie dopatrzono w trakcie pisania tekstu.

      Nie mniej jednak pisaliśmy w trybie ekspresowym aby kierowcy wiedzieli że ewentualna podróż Świerzawa -> Jelenia Góra lub Jelenia Góra -> Świerzawa będzie utrudniona i najlepiej kierować się alternatywną trasą.

      Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.