Z okazji dnia strażaka!!!

Z okazji „Dnia Strażaka” pragniemy złożyć wszystkim strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzawie oraz strażakom z wszelakich innych jednostek, słowa podziękowania za codzienne realizowanie zadań, za odwagę, profesjonalizm i poświęcenie, jakie wykazują podejmując niebezpieczne zadania, za niegasnącą gotowość do niesienia pomocy innym oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego. Straż to umiejętność dawania poczucia bezpieczeństwa, twórczego współdziałania, pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki Waszej postawie, sumiennej pracy, profesjonalnej działalności społecznej i wysokiej sprawności operacyjnej straż pożarna cieszy się w społeczeństwie niesłabnącym zaufaniem , dużym szacunkiem i uznaniem.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.