Pożar na nieużytku

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Dnia 7.03.2019r. przed godziną 20:30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru na nieużytku w miejscowości Świerzawa. Już w trakcie dojazdu do miejsca zdarzenia, było widać wysoką łunę nad miejscem którego dotyczyło zgłoszenie.
Po dojeździe na miejsce, natychmiast stwierdzono niedostateczną ilość sił i środków, w związku z czym zadysponowano na miejsce drugi zastęp OSP Świerzawa, OSP Sokołowiec (w ilości dwóch zastępów) oraz zastęp z PSP Złotoryja.
Działania gaśnicze utrudniał zdecydowanie panujący wiatr który w miarę upływu czasu, powodował rozprzestrzenienie się zarzewi ognia.

Działania trwały prawie dwie godziny.

icon-car.pngFullscreen-Logo
Pożar na nieużytku - Świerzawa - 07.03.2019

ładowanie mapy - proszę czekać...

Pożar na nieużytku - Świerzawa - 07.03.2019 51.011973, 15.890265

Dodaj komentarz