Wybuch i pożar w Złotoryi

Dnia 5.03.2019r. zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Złotoryja, gdzie miał miejsce pożar poszycia dachowego, będący skutkiem wybuchu w jednej z miejscowych fabryk.

Nasza jednostka udała się do miejsca punktu zbornego sił i środków, w formie dwóch zastępów.

Po dojeździe na miejsce, okazało się że zniszczeniu uległo poszycie dachowe obiektu, co wymagało wezwania na miejsce nadzoru budowlanego z powodu uszkodzenia konstrukcji wspomnianego budynku. Prace wszystkich zastępów obecnych na miejscu działań polegały na usunięciu źródeł ognia oraz zabezpieczeniu dachu budynku w taki sposób, aby nie zagrażał on nikomu kto mógłby znaleźć się w pobliżu.

Działania na miejscu trwały blisko 6 godzin.

[mapsmarker marker=”17″]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.