Zadymienie budynku

Dnia 5.12.2018r. zadysponowano nas na ul. Łączną w miejscowości Świerzawa, gdzie miejsce miało zadymienie budynku wielorodzinnego. 

Po dojeździe na miejsce, stwierdzono brak zagrożenia oraz zmierzono poziom stężenia niebezpiecznych gazów za pomocą miernika wielogazowego. Zgłaszający odmówił jednak podpisania protokołu przekazania miejsca zdarzenia, w związku z czym wezwano na miejsce Służbę kominiarską w celu potwierdzenia drożności przewodów kominowych. Wezwano na miejsce również ZRM, celem zbadania mieszkańców w związku z czym potwierdzono brak wskazań do dalszej hospitalizacji. 

W związku z brakiem jakichkolwiek zagrożeń, miejsce działań opuszczono po niespełna 2 godzinach.

Udział w działaniach brali:

  • Patrol Policji
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

[mapsmarker marker=”11″]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.