Zdarzenie drogowe na ul. Jeleniogórskiej

Dnia 23.10.2018r. około godziny 21:20, tuż pod domem jednego z naszych ratowników miało miejsce zdarzenie drogowe w którym udział brał jeden samochód osobowy. Pojazd który prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wypadł z niej, uderzając w ścianę dwóch przydrożnych kamienic niszcząc elewację obu z nich.

Nasz ratownik błyskawicznie podjął działania mające na celu sprawdzenie stanu zdrowia osób poszkodowanych, zabezpieczenie miejsca zdarzenia (co niestety jak się okazuje nie do końca jest oczywiste dla wszystkich mieszkańców, którzy niejednokrotnie potrafią to utrudniać) oraz natychmiastowo powiadomił o zajściu dyżurnego PSK PSP Złotoryja.

Po dojeździe na miejsce naszego zastępu, pojazd w dalszym ciągu znajdował się na jednym z pasów ruchu w związku z czym podjęto kierowanie ruchem w sposób wahadłowy do czasu zabrania rozbitego pojazdu przez autolawetę.

Osoba kierująca oraz pasażer pojazdu nie wymagali hospitalizacji przy czym pojazd opuścili o własnych siłach.

Obecni na miejscu:

  • Patrol policji
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

Działania trwały przez niespełna 1,5h.

 

[mapsmarker marker=”3″]

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.