Zdarzenie drogowe na ul. Jeleniogórskiej

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 23.10.2018r. około godziny 21:20, tuż pod domem jednego z naszych ratowników miało miejsce zdarzenie drogowe w którym udział brał jeden samochód osobowy. Pojazd który prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wypadł z niej, uderzając w ścianę dwóch przydrożnych kamienic niszcząc elewację obu z nich.

Nasz ratownik błyskawicznie podjął działania mające na celu sprawdzenie stanu zdrowia osób poszkodowanych, zabezpieczenie miejsca zdarzenia (co niestety jak się okazuje nie do końca jest oczywiste dla wszystkich mieszkańców, którzy niejednokrotnie potrafią to utrudniać) oraz natychmiastowo powiadomił o zajściu dyżurnego PSK PSP Złotoryja.

Po dojeździe na miejsce naszego zastępu, pojazd w dalszym ciągu znajdował się na jednym z pasów ruchu w związku z czym podjęto kierowanie ruchem w sposób wahadłowy do czasu zabrania rozbitego pojazdu przez autolawetę.

Osoba kierująca oraz pasażer pojazdu nie wymagali hospitalizacji przy czym pojazd opuścili o własnych siłach.

Obecni na miejscu:

  • Patrol policji
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

Działania trwały przez niespełna 1,5h.

 

icon-car.pngFullscreen-Logo
23.10.2018r. - zdarzenie drogowe - Świerzawa - Jeleniogórska

ładowanie mapy - proszę czekać...

23.10.2018r. - zdarzenie drogowe - Świerzawa - Jeleniogórska 51.012813, 15.897415

 

Dodaj komentarz