Drzewo na drodze

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 23.10.2018r. przed godziną 23:50 zostaliśmy zadysponowani na drogę wojewódzką 365, z informacji jakie uzyskał dyżurny PSK PSP Złotoryja, między miejscowościami Stara Kraśnica a Janochów. Działania określone jako miejscowe zagrożenie w wyniku wyrwanego drzewa, leżącego na wspomnianym odcinku drogi.

Po dojeździe na miejsce, przystąpiono do zabezpieczenia miejsca prac oraz usuwania skutków wspomnianego zdarzenia. Działania trwały niespełna godzinę czasu, w zdarzeniu nie było osób poszkodowanych a na miejscu zdarzenia nasz zastęp nie zgłosił potrzeb dodatkowych sił i środków.

 

icon-car.pngFullscreen-Logo
23.10 - Drzewo - Stara Kraśnica / Janochów

ładowanie mapy - proszę czekać...

23.10 - Drzewo - Stara Kraśnica / Janochów 51.001293, 15.909898

Dodaj komentarz