Zdarzenie drogowe trzech samochodów osobowych

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 4.10.2018r., zastęp OSP Świerzawa został zadysponowany pomiędzy miejscowość Sędziszowa a Nowy Kościół, gdzie miejsce miało zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów osobowych. Po dojeździe na miejsce, okazało się że wśród 5 uczestników zdarzenia nie było osób wymagających dalszej hospitalizacji. Jak się okazało, kierująca pojazdem marki Volkswagen nie zachowała odpowiedniej odległości od poprzedzającego jej pojazdu marki Daewoo w którego tył uderzyła, gdzie z kolei wspomniany pojazd uderzył w kolejny, trzeci pojazd marki Alfa Romeo.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy policji i zarządcy drogi w prowadzonych przez nich działaniach.

Na miejscu obecni byli:

  • Patrol policji
  • OSP Świerzawa
  • dwa zastępy PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

 

icon-car.pngFullscreen-Logo
4.10.2018

ładowanie mapy - proszę czekać...

4.10.2018 51.054884, 15.868099

Dodaj komentarz