Zdarzenie drogowe Janochów – Podgórki

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 05.10.2018r. zostaliśmy zadysponowani na drogę w kierunku Jeleniej Góry, gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem autobusu. Z pojazdu miał wyciec płyn powodujący zagrożenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Po dojeździe na miejsce, okazało się że w autobusie nastąpiła usterka, wynikiem której było zgubienie płynów na odcinku blisko 2km. Miejsce zostało zabezpieczone, na miejsce dojechał zarządca drogi który zaraz po odholowaniu uszkodzonego pojazdu zajął się usuwaniem skutków zdarzenia.

 

Na miejscu obecni byli:

  • Patrol policji
  • OSP Świerzawa
  • Zarządca drogi

 

icon-car.pngFullscreen-Logo
5.10.2018

ładowanie mapy - proszę czekać...

5.10.2018 50.963833, 15.838337

Dodaj komentarz