Pożar chlewni

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia dzisiejszego, tj. 28.09.2018r. o godzinie 00:20 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Proboszczów. Z informacji otrzymanych od PSK Złotoryja wynikało iż w powyższej miejscowości ma miejsce pożar hali przynależnej do jednej z miejscowych firm.

Już podczas dojazdu na miejsce, widać było z dużej odległości łunę pochodzącą z miejsca zdarzenia. Podczas przybycia na miejsce, dołączyliśmy do już działających zastępów. Nasze działania polegały na zbudowaniu linii zasilającej, głównej oraz gaszeniu obiektu poprzez podawanie dwóch prądów wody.

Nasze działania zakończone zostały około godziny 5 rano.

Dodaj komentarz