Zdarzenie drogowe w Nowym Kościele

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dzisiaj, tj. 24.09.2018r., nasz zastęp zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Nowy Kościół. Jak się okazało po dojeździe na miejsce, poprzez awarię pojazdu ciężarowego, na jednię rozlała się znaczna ilość płynu chłodniczego.

Pomimo zabezpieczenia miejsca zdarzenia przez kierowcę samochodu ciężarowego, kierująca pojazdem osobowym wpadła w poślizg na plamie wspomnianego oleju, co skończyło się uszkodzeniem pojazdu osobowego o wjazd na przydrożną posesję.

W obu przypadkach, nie było osób poszkodowanych a nasze działania zakończyły się po godzinie 13:30.

Obecni na miejscu:

  • PSP Złotoryja
  • Patrol Policji
  • OSP Świerzawa
  • Zarządca Drogi

Dodaj komentarz