Zdarzenie drogowe w Nowym Kościele

Dzisiaj, tj. 24.09.2018r., nasz zastęp zadysponowany został do zdarzenia drogowego w miejscowości Nowy Kościół. Jak się okazało po dojeździe na miejsce, poprzez awarię pojazdu ciężarowego, na jednię rozlała się znaczna ilość płynu chłodniczego.

Pomimo zabezpieczenia miejsca zdarzenia przez kierowcę samochodu ciężarowego, kierująca pojazdem osobowym wpadła w poślizg na plamie wspomnianego oleju, co skończyło się uszkodzeniem pojazdu osobowego o wjazd na przydrożną posesję.

W obu przypadkach, nie było osób poszkodowanych a nasze działania zakończyły się po godzinie 13:30.

Obecni na miejscu:

  • PSP Złotoryja
  • Patrol Policji
  • OSP Świerzawa
  • Zarządca Drogi

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.