Wyjazd do pożaru poligonu wojskowego w Świętoszowie

Dnia 21.09.2018r. po godzinie 20:00, nasz zastęp został zadysponowany do pomocy przy pożarze poligonu wojskowego pod miejscowością Świętoszów. Działania trwały już dzień wcześniej, w związku z czym sytuacja była rozpoznana a sam pożar częściowo ugaszony.

W wielkiej mierze, do opanowania sytuacji przyczynił się deszcz który w dniu naszego dotarcia na miejsce koncentracji sił i środków, pojawił się w trakcie „wymiany” zastępów na miejscu zdarzenia.

Po dojeździe na w/w miejsce, w ciągu kilkunastu minut przeznaczono nam teren nad którym mieliśmy pełnić opiekę w celu zabezpieczenia kolejnej części lasu. Do koszar powróciliśmy przed godziną 12:00 kolejnego dnia.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.