Żmija na placu zabaw

Wczoraj (tj. 9.05.2018) około godziny 18:00 zostaliśmy zadysponowani do miejscowego zagrożenia jakim była żmija znajdująca się w miejscu gdzie bawiły się dzieci. Po dojeździe na miejsce, przystąpiliśmy do jej poszukiwań, która okazała się zwykłym zaskrońcem. Po odłowieniu, został on wypuszczony w bezpiecznej odległości od zabudowań a miejsce zostało przekazane protokolarnie jednemu z mieszkańców.

W działaniach udział brali:

  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

2 thoughts on “Żmija na placu zabaw

    1. Proszę przeczytać treść artykułu a dowie się Pan/Pani tego 🙂 Tytuł artykułu jest jednocześnie fragmentem z treści zgłoszenia na numer alarmowy, natomiast na zdjęciu oraz w treści artykułu jest mowa o tym że był to zaskroniec a nie żmija 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.