O krok od tragedii

Dnia 7.05.2018r. około godziny 22:00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru przy budynku wielorodzinnym w miejscowości Wojcieszów. Po dojeździe na miejsce, przystąpiliśmy do pomocy obecnej już na miejscu OSP w Wojcieszowie. Pożar objął teren przy samym budynku wielorodzinnym, zarzewia ognia objęły tuż obok budynku materiały składowane przez jednego z mieszkańców. Pożar został ugaszony w ostatniej chwili, zanim przemieścił się on na dach wspomnianego budynku. W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych a właściciel składowiska został pouczony przez obecny na miejscu Patrol Policji. Działania zostały zakończone przed północą tego samego dnia.

Obecni na miejscu:

  • OSP Wojcieszów
  • Patrol Policji
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.