Zdarzenie drogowe w Sędziszowej

Dnia 02.03.2018r. około godziny 11 zostaliśmy zadysponowani do zderzenia dwóch pojazdów w miejscowości Sędziszowa. Jak się okazało po dojeździe na miejsce, w zdarzeniu drogowym udział brały dwa pojazdy z czego jeden z nich poprzez brak zachowania szczególnej ostrożności uderzył w tył drugiego pojazdu. Podczas działań ratowniczych, jeden pas ruchu został częściowo wyłączony z użytkowania poprzez wyciek płynu chłodniczego na jego powierzchnię. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów uczestniczących w zdarzeniu do czasu usunięcia zagrożenia oraz protokolarnego przekazania miejsca działań dla zarządcy drogi.

W działaniach udział brały:

  • OSP Sokołowiec
  • OSP Świerzawa
  • Patrol Policji
  • PSP Złotoryja

W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.