Pożar w Sędziszowej

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
9Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 27.02.2018r. około godziny 16 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Sędziszowa, gdzie wg zgłaszającej miał palić się pustostan a wewnątrz obiektu znajdować się miała butla gazowa. Po dojeździe na miejsce, okazało się że wewnątrz budynku znajdują się trociny które poprzez spalanie utrudniają wejście do środka. Poprzez podanie dwóch prądów wody częściowo ugaszono pożar wewnątrz obiekty, gdzie z kolei udała się jedna rota w aparatach ochrony dróg oddechowych w celu przeczesania wnętrza oraz wyniesienia nadpalonej butli gazowej. Jak się okazało, wewnątrz pomieszkiwała jedna osoba której w czasie pożaru na szczęście nie było w związku z czym podczas zdarzenia nie było żadnej osoby poszkodowanej. W działaniach udział brały:

  • OSP Sokołowiec
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja
  • Patrol Policji

Działania trwały blisko 1,5 godziny.

Dodaj komentarz