Pożar w Rząśniku

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
6Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 27.02.2018r. około godziny 12 zostaliśmy zadysponowani do pożaru w miejscowości Rząśnik. Po dojeździe na miejsce, nasz zastęp przystąpił do pomocy zastanym na miejscu jednostkom które to przed naszym dojazdem rozpoczęły gaszenie budynku gospodarczego. Działania polegały na podawaniu dwóch prądów wody na źródło pożaru oraz częściowym rozebraniu poszycia dachowego obiektu. W działaniach nie było osób poszkodowanych a na miejsce zadysponowane zostały zastępy:

  • OSP Rząśnik
  • OSP Sokołowiec
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

poza zastępami straży pożarnej, na miejscu obecny był także:

  • patrol policji

Działania zostały zakończone po dwóch godzinach.

Dodaj komentarz