Pożar w Rząśniku

Dnia 27.02.2018r. około godziny 12 zostaliśmy zadysponowani do pożaru w miejscowości Rząśnik. Po dojeździe na miejsce, nasz zastęp przystąpił do pomocy zastanym na miejscu jednostkom które to przed naszym dojazdem rozpoczęły gaszenie budynku gospodarczego. Działania polegały na podawaniu dwóch prądów wody na źródło pożaru oraz częściowym rozebraniu poszycia dachowego obiektu. W działaniach nie było osób poszkodowanych a na miejsce zadysponowane zostały zastępy:

  • OSP Rząśnik
  • OSP Sokołowiec
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja

poza zastępami straży pożarnej, na miejscu obecny był także:

  • patrol policji

Działania zostały zakończone po dwóch godzinach.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.