Egzamin praktyczny nowych strażaków

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
12Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Dnia 24.02.2018r. w miejscowości Wałbrzych odbyła się kolejna część praktyczna egzaminu na strażaków ratowników w którym udział brało dwóch kandydatów ubiegających się o członkostwo w naszej jednostce. Udział w egzaminie brały jednostki OSP przynależne do terenu naszego powiatu a wśród osób egzaminowanych, wszyscy przeszli egzamin z wynikiem pozytywnym. Tym samym gratulujemy sukcesu Romanowi oraz Kacprowi którzy już niedługo będą mogli brać czynny udział w prowadzonych przez nas działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Poniżej przedstawiamy kilka fotografii z przeprowadzanego egzaminu wykonanych przez jednego z naszych ratowników: (Fotogorafia okolicznościowa – Mateusz Ratajczak )

 

Dodaj komentarz