Zadymienie w rynku

Jak informowaliśmy wczoraj, zostaliśmy zadysponowani do jednej z kamienic przy pl. Wolności gdzie w budynku czuć było woń nieznanego pochodzenia. Po dojeździe na miejsce, sprawdzono wszystkie mieszkania oraz korytarze z klatką schodową za pomocą miernika wielogazowego z zerowym wskazaniem stężenia tlenku węgla. Podczas prowadzenia działań, udało się jednocześnie wyczuć woń nieznanego pochodzenia, która jak się okazało wydobywała się z sąsiedniego budynku gdzie niegdyś znajdował się „GOK”. Jak ustalono, tego samego dnia prowadzone były prace związane z parkietem w sali widowiskowej, skąd właśnie wydobywał się specyficzny zapach.

Podczas działań nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców a w zdarzeniu jak się łatwo domyśleć nie było także osób poszkodowanych.

W działaniach brału udział także:

  • JRG PSP Złotoryja

Zadymienie w jednej z kamienic przy pl. Wolności. Więcej informacji niebawem

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.