Wielki egzamin dla dwójki ubiegających się o status ratownika

Już za tydzień, w miejscowości Wałbrzych odbędzie się egzamin praktyczny dla dwóch osób starających się o dostanie do naszych szeregów. Otóż dnia 24 lutego 2018r. przejdą oni przez egzamin składający się z dwóch etapów mających na celu:

  • sprawdzenie wydolności u przyszłych ratowników
  • imitację pobytu wewnątrz pożaru (komora dymowa)

Trzymajmy kciuki aby nasze szeregi mogły powiększyć się o kolejne dwie osoby które pozytywnie zaliczyły egzaminy teoretyczne w KP PSP Złotoryja. W miarę możliwości oczywiście postaramy się dodać po egzaminie małą fotorelację z przebytego egzaminu a przede wszystkim poinformujemy o wynikach naszych kadetów 🙂

 

fot. gprsiechnice.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.