Zdarzenie drogowe na ul. Jeleniogórskiej

W dniu wczorajszym, tuż po godzinie 17 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Po dojeździe na miejsce, stwierdzono iż w zdarzeniu brało udział 3 osoby poszkodowane, jednak podczas badań nie wykryto konieczności transportu ich do szpitala celem dalszej hospitalizacji. Oba pojazdy zostały usunięte z drogi przez właścicieli we własnym zakresie a droga została uprzątnięta oraz przekazana protokolarnie zarządcy drogi.
Podczas działań ratowniczych oraz w momencie usuwania skutków zdarzenia, droga była nieprzejezdna.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu źródeł zasilania w pojazdach oraz wsparcie dla osób poszkodowanych które samodzielnie opuściły pojazdy przed naszym dotarciem.

Obecni kolejno na miejscu:

  • OSP Świerzawa
  • OSP Sokołowiec
  • Patrol Policji
  • JRG PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.