Zadymienie mieszkania przy ul. Jeleniogórskiej

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zadysponowani do zadymienia mieszkania przy ul. Jeleniogórskiej. Dyspozycja miała miejsce około godziny 18:10. Po dojeździe na miejsce zdarzenia, za pośrednictwem miernika wielogazowego stwierdzono obecność tlenku węgla który zagraża zdrowiu oraz życiu mieszkańców. W związku z zagrożeniem zarządzona została natychmiastowa ewakuacja mieszkańców, przy czym do jednej z mieszkanek (z powodu złego samopoczucia) został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego którego zadaniem było zbadanie poszkodowanej. W całym zdarzeniu nikt nie ucierpiał a samo mieszkanie zostało przekazane protokolarnie przedstawicielowi zarządcy budynku.

Inne jednostki obecne na miejscu:

  • JRG PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.