Wypadek drogowy

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
2Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

W dniu dzisiejszym, około godziny 13:30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na drodze woj. nr 365 (Świerzawa – Jelenia Góra), z udziałem jednego pojazdu osobowego oraz z jedną osobą poszkodowaną. Okazało się że przed naszym przybyciem, na miejscu zdarzenia znalazł się ratownik medyczny który udzielił pierwszej pomocy poszkodowanemu oraz zabezpieczył pojazd. Droga przez pewien czas była zamknięta, po czym ruch kierowany był wahadłowo. W wyniku całego zdarzenia, kierowca pojazdu osobowego został przetransportowany do szpitala w celu dalszej hospitalizacji.

Pozostałe jednostki na miejscu zdarzenia:

  • JRG PSP Złotoryja
  • JRG PSP Jelenia Góra
  • Patrol Policji
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

Dodaj komentarz