Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Dzisiaj około godziny 14, zostaliśmy zadysponowani do wypadku w którym udział brał jeden pojazd. Jak się okazało, do jednej z poszkodowanych był utrudniony dostęp, w związku z czym w celu wydobycia jej należy użyć narzędzi hydraulicznych. W trakcie prowadzonych czynności przez pierwszy zastęp (JRG PSP Złotoryja) na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego z którego lekarz stwierdził zgon osoby kierującej. Druga osoba poszkodowana (pasażer pojazdu), w wyniku poniesionych obrażeń została przetransportowana do szpitala w celu dalszej hospitalizacji. W wyniku zdarzenia, droga na odcinku os. Krzeniów – zjazd na „Lenę” była wyłączona z ruchu dla wszystkich pojazdów. Przejazd drogą był umożliwiony jedynie dla mieszkańców oraz rodziców dowożących dzieci do WDK Nowy Kościół.

Inni obecni na miejscu zdarzenia:

  • JRG PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego
  • Patrol Policji

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.