Otwarcie mieszkania

Dnia 12.12.2017 zostaliśmy zadysponowani na ulicę Jeleniogórską do jednej z kamienic gdzie wydobywała się woń nieznanej substancji. Okazało się że źródło znajdowało się w jednym z mieszkań którego mieszkaniec nie otwierał drzwi a sąsiedzi nie byli w stanie określić czy znajduje się on w domu. Za pomocą drabiny sprawdziliśmy wszystkie okna mieszkań, stwierdzając iż poszkodowany znajduje się w jednym z pomieszczeń, w związku z czym podjęto decyzję o natychmiastowym wyważeniu drzwi wejściowych. Niestety pomimo starań, nie udało się uratować poszkodowanego.

Pozostałe jednostki obecne na miejscu:

  • Patrol Policji
  • Zespół Ratownictwa Medycznego
  • JRG PSP Złotoryja

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.