Zdarzenie drogowe Sędziszowa – Nowy Kościół

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
6Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

W dniu dzisiejszym (około godziny 8:30) zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w wyniku którego kierowca jadący drogą wojewódzką nr 328, stracił panowanie nad pojazdem wypadając z jezdni. Po przybyciu na miejsce okazało się że kierujący pojazdem opuścił pojazd o własnych siłach, przy czym nasze działania polegały na odłączeniu zasilania akumulatorowego w pojeździe, odcięciu dopływu gazu ze zbiornika znajdującego się w bagażniku uszkodzonego pojazdu oraz zabezpieczenie miejsca. W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Na miejsce zdarzenia dotarły także:

OSP Sokołowiec
JRG PSP Złotoryja
Zespół Ratownictwa Medycznego
Patrol Policji

Dodaj komentarz