Zdarzenie drogowe Sędziszowa – Nowy Kościół

W dniu dzisiejszym (około godziny 8:30) zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w wyniku którego kierowca jadący drogą wojewódzką nr 328, stracił panowanie nad pojazdem wypadając z jezdni. Po przybyciu na miejsce okazało się że kierujący pojazdem opuścił pojazd o własnych siłach, przy czym nasze działania polegały na odłączeniu zasilania akumulatorowego w pojeździe, odcięciu dopływu gazu ze zbiornika znajdującego się w bagażniku uszkodzonego pojazdu oraz zabezpieczenie miejsca. W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

Na miejsce zdarzenia dotarły także:

OSP Sokołowiec
JRG PSP Złotoryja
Zespół Ratownictwa Medycznego
Patrol Policji

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.