Poszukiwani ratownicy!

Ochotnicza Straż Pożarna należąca do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego poszukuje osób chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Każda chętna osoba, zostanie skierowana na początku do lekarza medycyny pracy w celu przeprowadzenia badań mających na celu wykluczenie jakichkolwiek przeszkód w pełnieniu służby. Kolejno wszystkie osoby które z pozytywnym efektem przejdą badania lekarskie zostaną skierowane na szkolenie podstawowe ratowników ochotników po którym będą mogli już jako strażacy uczestniczyć w działaniach ratowniczo – gaśniczych oraz brać udział w dodatkowych szkoleniach mających na celu podniesienie ich kwalifikacji i zdobyciu wiedzy teoretycznej która może przydać się z czasem podczas wspomnianych działań.

Osoby chętne do przyłączenia się zapraszamy w godzinach pracy urzędu do miejscowej jednostki OSP Świerzawa przy ulicy Złotoryjskiej 23.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.