Wypadek 29.09.2017 wojcieszów stara kraśnica

Wypadek samochodowy Stara Kraśnica – Wojcieszów

Wczoraj (tj. 29.09.2017r.) zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego między miejscowościami Stara Kraśnica i Wojcieszów. Z relacji zgłaszającego w pojeździe znajdowała się jedna osoba która w wyniku uderzenia w przydrożne drzewo nie ma możliwości opuszczenia pojazdu. Po dojeździe na miejsce okazało się że poszkodowany z zachowanymi funkcjami życiowymi jest zakleszczony w pojeździe który w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na jezdni warunków wypadł z drogi uderzając we wspomniane przez zgłaszającego drzewo. Działania polegały na wydobyciu poszkodowanego z pojazdu za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Poszkodowany z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w celu dalszej hospitalizacji.

Wypadek 29.09.2017 wojcieszów stara kraśnica
Na miejscu obecni byli:

OSP Wojcieszów
OSP Świerzawa
OSP Sokołowiec
JRG Złotoryja
Patrol Policji
Zespół Ratownictwa Medycznego

One thought on “Wypadek samochodowy Stara Kraśnica – Wojcieszów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.