pożar koparki Lubiechowa

Pożar koparki

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin

Wczoraj, tj. 05.09.2017r. nasza jednostka została zadysponowana do gaszenia pożaru koparki na nowo powstającej drodze między miejscowościami Sokołowiec i Lubiechowa. Po dojeździe naszego zastępu na miejsce zdarzenia, zaczęliśmy podawać jeden prąd wody w celu ugaszenia pozostałych zarzewi ognia oraz schłodzenia zbiorników z płynami eksploatacyjnymi które zyskały na tyle wysoką temperaturę by móc stwierdzić realne zagrożenie z ich strony.

pożar koparki Lubiechowa
Kolejność zastępów obecnych na miejscu:

  1. OSP Sokołowiec (1 zastęp)
  2. OSP Świerzawa (1 zastęp)
  3. PSP Złotoryja (2 zastępy)

W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

 

[codepeople-post-map]

2 myśli na temat “Pożar koparki

    1. Tak jest, połączy ona te dwie miejscowości. Nie mniej jednak całe zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Lubiechowa oraz Sokołowiec.

Dodaj komentarz