pożar koparki Lubiechowa

Pożar koparki

Pokazuj innym przez...
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
0Share on LinkedIn
Linkedin
Autorskie systemy CMS

Wczoraj, tj. 05.09.2017r. nasza jednostka została zadysponowana do gaszenia pożaru koparki na nowo powstającej drodze między miejscowościami Sokołowiec i Lubiechowa. Po dojeździe naszego zastępu na miejsce zdarzenia, zaczęliśmy podawać jeden prąd wody w celu ugaszenia pozostałych zarzewi ognia oraz schłodzenia zbiorników z płynami eksploatacyjnymi które zyskały na tyle wysoką temperaturę by móc stwierdzić realne zagrożenie z ich strony.

pożar koparki Lubiechowa
Kolejność zastępów obecnych na miejscu:

  1. OSP Sokołowiec (1 zastęp)
  2. OSP Świerzawa (1 zastęp)
  3. PSP Złotoryja (2 zastępy)

W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

 

[codepeople-post-map]

2 myśli na temat “Pożar koparki

    1. Tak jest, połączy ona te dwie miejscowości. Nie mniej jednak całe zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Lubiechowa oraz Sokołowiec.

Dodaj komentarz