XL ELIMINACJE GMINNE OTWP ZAKOŃCZONE

28 lutego 2017r. w Gimnazjum w Świerzawie odbyły się XL Eliminacje Miejsko – Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uroczystego otwarcia eliminacji miejsko – gminnych, które zostały zorganizowane przy współpracy z Zarządem Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Świerzawie i Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi dokonał: Zbigniew Mosoń – Wiceburmistrz Miasta i Gminy Świerzawa, Romana Kaszubowska – Dyrektor Gimnazjum w Świerzawie oraz Waldemar Kwieciński – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Złotoryi.

 

 

 

 

W wyniku przeprowadzonych konkurencji pisemnej i części ustnej wyłoniono LAUREATÓW, którzy będę reprezentować naszą gminę w kolejnych szczeblach eliminacji w/w konkursu. W kategorii: SZKOŁA PODSTAWOWA – Alicja Kwiecińska I m. ZSP w Świerzawie, II m Radosław Chodyra SP Sokołowiec, Karol Majdak III m. ZSP w Świerzawie,. W kategorii: GIMNAZJUM – Kornelia Zdziechowicz I m., Antoni Krakowiak II m., Alicja Durakiewicz III m. (Gimnazjum w Świerzawie). GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.