PORANNY WYPADEK

4 lutego br. tuż po godzinie 5.00 rano udaliśmy się do zdarzenia drogowego do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 365 w miejscowości Janochów. Kierowca samochodu dostawczego marki Volkswagen zjechał z drogi i czołowo uderzył w przydrożne drzewo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do wycięcia drzwi pojazdu aby wydobyć zakleszczonego kierowcę z kabiny. Poszkodowanego przetransportowano w bezpieczne miejsce i udzielano pierwszej pomocy przedlekarskiej, wdrożono AED. Mimo prób ratowania życia, po przybyciu na miejsce karetki pogotowia lekarz stwierdził zgon. Czynności wyjaśniające to zdarzenie drogowe prowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. Na czas prowadzonych działań droga w obu kierunkach całkowicie była zamknięta. W działaniach brały udział jednostki z OSP Sokołowiec, OSP Wojcieszów, JRG PSP Złotoryja i JRG PSP Jelenia Góra.

 

 

 

{google_map}Janochów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.