STODOŁA W OGNIU

19 stycznia br. tuż po godzinie 20.00 dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował naszą jednostkę do pożaru pomieszczenia gospodarczego – stodoły w miejscowości Sędziszowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano cały obiekt już w ogniu. W pierwszej kolejności podano jeden prąd wody w obronie budynku mieszkalnego, który znajdował się bardzo blisko płonącego już obiektu. Natychmiast na miejsce dyżurny dysponował inne jednostki Krajowego Systemu oraz jednostkę PSP w Złotoryi. Działania utrudniał duży mróz, woda w wężach zamarzała. Droga w czasie działań całkowicie była zamknięta, strażacy zorganizowali objazdy. Pożar strawił cały obiekt. Straty szacuje się na około 50 tyś zł. Działania zakończono około 6.00 nad ranem.

 

 

 

{google_map}Sędziszowa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.