Pożar w Sokołowcu

4 grudnia br. w tuż przed godziną 21 zostaliśmy zadysponowani do pożaru przewodu kominowego w miejscowości Sokołowiec. Po przybyciu na miejsce zdarzenia przystąpiono do działań we współpracy z miejscową jednostką OSP Sokołowiec oraz JRG PSP Złotoryja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działania polegały na wygaszeniu w piecu oraz ugaszenie ognia bezpośrednio w przewodzie kominowym. Utrudnieniem było wybranie palących się spieków z przewodu kominowego. Działania trwały około 2,5 godziny. W dalszym ciągu przypominamy o regularnym przeglądzie przewodów kominowych. Nie wystarczy tylko sama wizyta kominiarza i wystawienie potwierdzenia wykonania usługi.

 

DSC 5085

 

 

 

DSC 5089

 

 

{google_map}Sokołowiec{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.