WYPOMINKI

Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Złotoryi informuje, ze z inicjatywy Kapelana Straży Pożarnych powiatu złotoryjskiego na dzień 18 listopada 2016 r. o godzinie 18.00 w Kościele Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Złotoryi (Kopacz) zaplanowano Mszę św. wypominkową w intencji zmarłych strażaków i ich rodzin. Na rozpoczęcie mszy planowane jest uroczyste wspomnienie zmarłych strażaków i zapalenie znicza przed ołtarzem/za każdego ze zmarłych w ostatnim roku/.

 

 

 

Prosimy o rozpropagowanie informacji wśród strażaków i ich rodzin oraz udział w niej i godne reprezentowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych. W przypadku jednostek posiadających poczty sztandarowe prosimy o ich udział w uroczystości.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.