WIELKA TRAGEDIA

W  nocy 20 września br. w nocy około godziny 1.10 otrzymaliśmy zgłoszenie  o pożarze w budynku mieszkalnego w miejscowości Nowa Ziemia. Zastęp w komplecie udał się na miejsce zdarzenia. Po przybyciu na miejsce potwierdzono dyżurnemu PSK o pożarze całej powierzchni dachu. Natychmiast zadysponowano na miejsce jednostki KSRG z całego powiatu. Na miejsce dojechały także jednostki z Legnicy i Wałbrzycha. Droga do godzin porannych była całkowicie zamknięta, policja zorganizowała objazdy. 22 rodziny tj. około 40 osób nie ma możliwości powrotu do swoich mieszkań. Cały budynek został wyłączony z eksploatacji. Sprawę pożaru bada policja. Działania zakończyły się około godziny 18.00

 

 

{google_map}Nowa Ziemia{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.