DWA W JEDNYM

W nocy 12 września br. około godziny 23.30 na drodze wojewódzkiej nr 328 w miejscowości Świerzawa doszło do kolizji drogowej. Kierowca samochodu osobowego marki BMW, prawdopodobnie nie dostosował odpowiedniej prędkości do jazdy na łuku drogi. Pojazd zmienił pas jezdni uderzając o budynek mieszkalny. Następnie pojazd zatrzymał się na przeciwległym pasie drogi uderzając o ścianę następnego budynku. W tym zdarzeniu osób poszkodowanych nie było. Działania polegały na odłączeniu akumulatora i usunięcia plastikowych pozostałości z pojazdu z jezdni. Na miejsce zdarzenia przybył zastęp z JRG PSP w Złotoryi, policja i karetka pogotowia.

 

 

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.